Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

ERA prošla náročným auditem a získala prestižní certifikát TÜV SÜD

PUBLIKOVÁNO: 29/07/2013

TÜV SÜD Czech, s.r.o., národní pobočka německé společnosti udílející certifikáty kvality, potvrdil, že společnost ERA a. s. splňuje ty nejpřísnější požadavky v oboru vývoj a výroba radiolokačních systémů pro civilní řízení letového provozu i vojenské průzkumné aplikace. Před udělením prestižního certifikátu od organizace, jejíž logo je synonymem kvality již 150 let, prošla firma náročným auditem. Několikadenní proces zkoumající management ve firmě potvrdil, že společnost ERA splňuje požadavky české státní normy EN ISO 9001:2009. Certifikát zaručující vysokou úroveň v oblasti kvality a bezpečnosti všem spolupracujícím partnerům firmy platí až do poloviny roku 2015.

TÜV SÜD je jedna z nejznámějších servisních technických organizací na světě, která již od poloviny 19. století zkoumá a potvrzuje kvalitu firem. Certifikátem od německé společnosti se mohou pochlubit jen ti nejlepší v každém oboru. „Zisk certifikátu považujeme za důležitý úspěch, protože společnost TÜV SÜD je světovým měřítkem a etalonem mezi společnostmi ověřujícími kvalitu,“ uvedl Viktor Sotona, generální ředitel společnosti ERA.

TÜV SÜD byla založena v roce 1866 v německém Mannheimu a dnes působí na 800 různých místech světa. Má 19 tisíc zaměstnanců na třech kontinentech, hlavní sídlo je v Mnichově. Její česká pobočka sídlící v Praze se nazývá TÜV SÜD Czech, s.r.o. Analyzuje všechny procesy a nabízí úsporná řešení, která vyhovují všem požadavkům ze strany státních autorit. Oblast jejího působení je však mnohem širší – zabývá se poradenstvím a auditem také v dalších technických a industriálních oborech, jako jsou například výroba energií, požární bezpečnost, automobilový průmysl, jaderná energetika či ochrana životního prostředí. 


Dnes je 10. 12. 2018 18:23

EUR/CZK 25,87 | USD/CZK 22,64

Newsletter

AOBP