Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

OMNIPOL a ERA budou hlavními partnery bezpečnostní show Dny NATO v Ostravě

PUBLIKOVÁNO: 22/03/2017

Letos v polovině září se ERA spolu s mateřskou společností OMNIPOL představí na Dnech NATO v Ostravě jako hlavní partneři největší přehlídky vojenské techniky pro veřejnost v Evropě. Smlouva o spolupráci byla podepsána v sídle firmy ERA v Pardubicích minulý týden.

 

17. ročník Dnů NATO v Ostravě spolu s 8. Dny Vzdušných sil AČR se uskuteční o víkendu 16. a 17. září na letišti Leoše Janáčka v Ostravě-Mošnově. Cílem akce je, dle pořadatelské agentury Jagello 2000, předvést veřejnosti na jednom místě co nejširší spektrum zdrojů a kapacit České republiky a jejích spojenců v oblasti obranných technologií. ERA a OMNIPOL budou mít na akci vlastní ground box a představí mimo jiné unikátní pasivní radiolokační systém VERA-NG.

Dny NATO představí na malé ploše jindy neviděné vybavení vojáků, policistů, hasičů, celníků či vězeňské služby. Hlavní program sestává z prezentací armád, policie, záchranářů, speciálních jednotek, letectva a jejich výzbroje a výstroje. Při této příležitosti také významným hostům ve VIP zóně firmy jako Škoda, AERO Vodochody AEROSPACE, LOM PRAHA, Bell Helicopter a další předvedou své výrobky, které tyto organizace používají. Mezi pravidelné hosty patří členové české vlády, představitelé NATO a Evropské unie, velvyslanci a vojenští přidělenci z České republiky i ze zahraničí.


Dnes je 18. 2. 2018 4:15

EUR/CZK 25,34 | USD/CZK 20,33

Newsletter

AOBP