Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

Pardubická ERA vystavovala ve Spojených arabských emirátech

PUBLIKOVÁNO: 06/03/2013

Pardubická společnost ERA se v druhé polovině února prezentovala na největší výstavě obranné techniky Středního východu IDEX 2013 ve Spojených arabských emirátech. Celkově česká oficiální účast čítala 23 firem, které představily svoje produkty z oblasti vojenského vybavení, technologií a materiálu.

V rámci pěti výstavních dní ERA prezentovala vojenská řešení ze svého portfolia, zejména pasivní sledovací systém VERA-NG. V prostorách českého výstavního pavilónu probíhala jednání nejen se stávajícími obchodními partnery a zákazníky, ale také s novými zájemci o tuto technologii.

Stovky vystavovatelů využilo kompletních 124 000 čtverečních metrů venkovní a vnitřní plochy moderního výstaviště v hlavním městě Arabských emirátů Abu Dhabi pro představení svých produktů a služeb.

Česká expozice přivítala během výstavy také velvyslance České republiky ve Spojených Arabských Emirátech Jaroslava Ludvu. Při setkání s českými podnikateli velvyslanec zdůraznil důležitost vývozu českého zboží do Spojených arabských emirátů, který zaujímá 3. - 4. místo v objemu exportu českých výrobků na mimoevropské trhy.

„Pasivní sledovací systém VERA-NG firmy ERA je pro svoji jedinečnou technologii velmi zajímavým exportním artiklem a v této oblasti poměrně dobře známým. Výstava IDEX 2013 je velmi dobrou příležitostí k její prezentaci,““ řekl na adresu společnosti velvyslanec Jaroslav Ludva.  


Dnes je 10. 12. 2018 20:49

EUR/CZK 25,87 | USD/CZK 22,64

Newsletter

AOBP