Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

AUDIOPRO s.r.o.

Profil společnosti

HLAVNÍ DRUH ČINNOSTI

Společnost Audiopro s.r.o. založená v r. 2002 zastává na území České republiky a Slovenska vedoucí postavení v obchodování s profesionální AV technikou, se speciálními produkty určenými pro složky IZS, s multimediální technikou ke komerčnímu i průmyslovému využití.

Postupným rozšiřováním aktivit, které se v počátcích soustředily především na ozvučování exteriérů a interiérů a na studiovou techniku obo­hatilo Audiopro nabídku o širokou škálu audio/video konferenčních a komunikačních systémů vč. Smart videa a cloudových služeb, o tzv. multimédia - projekční plochy, interaktivní projektory a nejrůznější smart produkty.

Samostatnou část tvoří oddělení speciální techniky zaměřené na vyba­vení bezpečnostních složek státu, armády a IZS. V této oblasti nabízí např. nejmodernější systém (sběr, vyhodnocení a záznam dat – sledování videa v reálném čase) pro monitoring rozsáhlých oblastí; bezpilotní prostředek – SkyRanger – VTOL sUAV; speciální komunikační techniku pro krizový management; komunikační sady s integrovanou aktivní ochranou sluchu; systémy pro lokální bezdrátovou komunikaci; sady pro skrytou komunikaci; bezdrátové audiokonferenční systémy s kódovaným přenosem dat a rychlou instalací, apod. Nabídka v kategorii speciální techniky zahrnuje také profesionální optiku – dalekohledy a kamerové systémy; alternativní mobilní zdroje energie – palivové články společ­nosti SFC Energy nebo speciální multifunkční bezpečnostní přepravní boxy, kufry a 19“ racky. 


Nabídka kompletních služeb: 

poradenství, projekty, odborný technický dozor, akustická měření/studie, systémová a servisní podpora na všechny námi zastupované značky

EKONOMICKÉ UKAZATELE

 • Typ společnosti: společnost s ručením omezeným
 • Počet zaměstnanců: 20
 • Rok založení: 2002

ZAHRANIČNÍ VZTAHY

Obchodní spolupráce s více než 40 zahraničními dodavateli a výrobci

OBCHODNÍ NABÍDKA

 • Komunikace/přenosy dat: Nejmodernější systém pro monitoring rozsáhlých oblastí – sledování videa v reálném čase při monitorování ze vzduchu/země; drátové i bezdrátové komunikační systémy, mobilní systémy pro krizový management, aktivní ochrana sluchu s možností duplexní komunikace, sady pro skrytou komunikaci, apod.
 • Bezpilotní prostředky: SkyRanger – VTOL sUAV – bezpilotní prostředek s mimořádnými letovými vlastnostmi a vyspělou optikou.
 • Konferenční technika: standardní, ekonomicky dostupné i vysoce profesionální audio/video konferenční systémy v HD kvalitě, včetně Smart videa a cloudových služeb.
 • Vysílání: rádio, TV - vybavení pro vysílací, nahrávací a post produkční studia. 
 • Ozvučovací (PA) systémy: ozvučování exteriérů, interiérů, evakuační rozhlas, domácí multimédia.
 • Zdroje energie: palivové články – mobilní alternativní ekologické zdroje energie.
 • Profesionální optika: kamerové systémy / dalekohledy pro denní/noční vidění, se stabilizací obrazu,... 
 • Transport: speciální multifunkční kufry, boxy a 19“ racky.

KONTAKTY

Ředitel:Mr. Andrej Hronec
Adresa:Lužná 591, 160 00 Praha 6 – Vokovice, Czech Republic
Tel.:+420 257 011 177
Fax:+420 257 011 170
E-mail:info@audiopro.cz
Web:www.audiopro.cz

Dnes je 18. 9. 2019 21:54

EUR/CZK 25,89 | USD/CZK 23,42

Newsletter

AOBP