Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Profil společnosti

HLAVNÍ DRUH ČINNOSTI

Společnost Hewlett-Packard (HP) je přední světový dodavatel technologických řešení pro spotřebitele, podniky a instituce. Nabízí tiskárny, osobní počítače, software, IT služby a celkovou IT infrastrukturu. HP nabízí zákazníkům kompletní portfolio služeb souvisejících s podnikovou ICT infrastrukturou, podnikovými procesy a řídicími aplikacemi. Dokáže prostřednictvím obchodního poradenství a IT poradenství navrhnout informační strategii vyplývající z obchodních cílů a existující aplikační infrastruktury. Silnou stránkou je dokonale pracující servisní organizace s plošným pokrytím republiky.

Řešení, služby, hardware a software dodané společností Hewlett- Packard pokrývají jak požadavky jednotlivců a pracovních skupin, tak i požadavky rozsáhlých informačních systémů jako je logistika, databázová řešení, manažerské informační systémy, systémy pro podporu rozhodování, systémy pro řízení práce se zákazníky, systémy pro dodavatelské řetězce či akviziční činnost. Systémy jsou ceněny zejména pro vysokou spolehlivost.

ZAHRANIČNÍ VZTAHY

HP má zastoupení a instalace systémů ve všech vyspělých zemích Ameriky, Evropy, Asie a Afriky.

OBCHODNÍ NABÍDKA

Společnost se profi luje zejména v oblasti nabídky komplexních služeb, z nichž vynikají zejména bezpečnostní projekty v plné svojí šíři od návrhu bezpečnostní politiky až po její fi nální realizaci. Kromě toho nabízí HP svým klientům služby v oblasti IT. Zabývá se aktivitami od obchodních konzultací přes business process konzultace, systémovou integraci až po implementace projektů a outsourcing. Společnost nabízí nejširší produktové portfolio v IT průmyslu, které lze rámcově rozdělit do těchto oblastí:

Zařízení pro tisk - inkoustové a laserové tiskárny, plotry, skenery, multifunkční zařízení. Osobní systémy - osobní a mobilní počítače všech kategorií a výkonné pracovní stanice. Systémy pro podnikové využití - servery, storage. Systémy pro ukládání dat - disková pole všech kategorií, páskové zálohovací knihovny a SAN infrastrukturu. Síťové prvky od malých switchů po škálovatelné routery pro datová centra, všechny založené na průmyslových standardech. Rozsáhlá je rovněž nabídka vlastního software. HP také pokrývá a zajišťuje velké projekty v oblasti aplikací a outsourcingu. Celá produktová škála je podepřena silnou servisní organizací podporující nejen HP hardware a software, ale také produkty třetích stran, zejména společnosti Microsoft.

KONTAKTY

Ředitel:Jan Kameníček
Adresa:Vyskočilova 1/1410, 140 21 Praha 4, Czech Republic
Tel.:+420 261 307 111
Fax:+420 261 307 613
E-mail:info.hp@hp.com
Web:www.hp.cz

Dnes je 26. 6. 2019 14:32

EUR/CZK 25,49 | USD/CZK 22,43

Newsletter

AOBP