Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English
Domů  /  Katalog firem  /  Ostatní

ALFAVARIA Group s.r.o.

Profil společnosti

HLAVNÍ DRUH ČINNOSTI

Od roku 1996 dodáváme kvalitní nářadí, stroje, nástroje a dílenské vybavení profesio­nálům. Zabýváme se výrobou mobilních dílen a úložných systémů pro bezpečnou pře­pravu techniky, nářadí, příslušenství, atp. Naši zákazníci jsou odborníci z průmyslové výroby, servisu, montáže; složky integrovaného záchranného sboru. Máme zkušenosti s dodávkami pro civilní, vojenský i letecký průmysl. 

Pojízdné dílny – Pojízdná dílna ve vašem autě nebo mobilní kontejnerová dílna na klíč? Zrealizujeme vaše představy. Navrhneme dílnu do grafické podoby, provedeme montáž a vybavíme potřebným dílenským vybavením. Máme zkušenosti se zasíláním hotových dílen na místo určení po celém světě. Uplatnění našich dílen: servis a opravy vozidel a vojenské techniky, výstavba silnic, těžební průmysl, armáda, školicí střediska. 

Auto vestavby – Perfektní přehled, pořádek a organizace přepravovaného materiálu ve vašem autě. Navrhneme vestavbu pro váš vůz s ohledem na vaši profesi. Provedeme montáž. 

Multifunkční výsuvy pro vozy typu pick-up – Bezvadné řešení úložného prostoru – uzamykatelné zásuvky se 100% výsuvem. Bezpečná přeprava nářadí, vybavení a dalšího materiálu. 

Zakázkové úložné systémy pro armádu – Vývoj a výroba úložných systémů pro přepravu vámi zvoleného materiálu. 

Nářadí pro armádu – Nářadí, speciální přípravky pro výrobu a opravy pozemní kolové i pásové techniky. Soupravy speciálního nářadí, např. pro pyrotechniky, letecké mechaniky atp. 

Nářadí pro letectví – Nářadí, speciální přípravky a technologie pro výrobu a opravy letecké techniky – pro civilní i vojenská letadla a vrtulníky. 

Nerozbitné kufry – Robustní kufry pro intenzivní používání. Speciálně navržené kufry pro záchranné sbory, policii, armádu i extrémní sporty. 

EKONOMICKÉ UKAZATELE

  • Typ společnosti: společnost s ručením omezeným
  • Počet zaměstnanců: 30
  • Rok založení: 1996
  • Základní kapitál: 1 mil. Kč
  • Certifikace: ISO 9001

OBCHODNÍ NABÍDKA

VÝROBCE, INOVÁTOR A DODAVATEL ZAKÁZKOVĚ VYRÁBĚNÝCH ŘEŠENÍ V OBLASTI MOBILNÍ OPRAVÁRENSKÉ A SERVISNÍ ČINNOSTI: 

-  mobilní dílny - zabudované do ISO přepravních kontejnerů, nástaveb nákladních aut nebo obytných kontejnerů tvoří kompletně vybavené samostatně operující servisní středisko využitelné především v těžko dostupných, odlehlých nebo dočasných pracovištích. 

-  vestavby servisních vozidel – inovativní systém pro uspořádání nákladního prostoru vozidla. Vyrobený z hliníku zaručuje dlouhou životnost, je bezpečný a snadno použitelný. Vestavby jsou vhodné do jakéhokoliv typu vozidla a díky rozsáhlému příslušenství také pro jakékoliv odvětví či povolání. Nabízíme hotové sady nebo na zakázku vyrobíme systém vyhovující právě Vašim potřebám. 

-  armádní úložné systémy - vývoj a výroba zakázkových úložných systémů pro bezpečnou přepravu a skladování Vámi zvoleného materiálu. Vyrobené z hliníku, oceli nebo kombinaci obou materiálů, koncipované jako boxy se 100% výsuvnými šuplíky variabilních hloubek i výšek.

-  nerozbitné kufry Navaho Outdoor - vodotěsné, tlakuvzdorné, prachotěsné, odolné vůči chemikáliím. Teplotní odolnost -33°C až +90°C. Certifikace: IP 67 - prachotěsné, vzduchotěsné; Defence Standard 81-41, úroveň J; STANAG 4280.
 

DODAVATEL PROFESIONÁLNÍHO NÁŘADÍ A SPECIÁLNÍCH PŘÍPRAVKŮ PRO VÝROBU A OPRAVY ARMÁDNÍ POZEMNÍ TECHNIKY:  

-  industriální ruční nářadí, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, hydraulické lisy, hevery, podpěry, technická chemie, brusný a řezný materiál, dílenské vybavení. 


DODAVATEL NÁŘADÍ, SPECIÁLNÍCH PŘÍPRAV A TECHNOLOGIE PRO OPRAVY LETECKÉ TECHNIKY: 

-  instalační nářadí ruční i pneumatické, speciální vrtačky typu QUACKENBUSH, vrtáky, frézy, zahlubovací hlavičky vč. příslušenství, agrafy - clampy, svěrky pro dočasné spojení dílů před nýtováním, pevnostní nýty – např. CHERRYMAX, CHERRYLOCK, nýtovací technika včetně nástavců a hlavičkářů - výroba i na zakázku, kleště typu ALLIGATOR, C-YOKU, TEXTRON, AVDEL, technologie COLDWORK.


SERVISNÍ SLUŽBY

- vlastní opravárenské středisko disponující školenými mobilními techniky. 

KONTAKTY

Ředitel:Mr. Jan Kupský
Adresa:Pobřežní 28, 463 31 Chrastava, Czech Republic
Tel.:+420 485 100 303
Fax:+420 485 103 812
E-mail:info@alfavaria.cz
Web:www.alfavaria.com

Dnes je 18. 9. 2019 21:41

EUR/CZK 25,89 | USD/CZK 23,42

Newsletter

AOBP