Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English
Domů  /  Katalog firem  /  Ostatní

BAE Systems (International) Ltd.

Profil společnosti

HLAVNÍ DRUH ČINNOSTI

BAE Systems (International) Ltd. je dceřinou společností BAE Systems, plc, jedné z nejprogresívnějších světových technologicky orientovaných firem působících v obranném, leteckém
a bezpečnostním průmyslu. 

BAE Systems usiluje o vybudování silných pracovních vztahů ve všech zemích, kde působí, o vytvoření partnerství, která budou pokračovat dlouho do budoucích let. Nacházíme příležitosti k přenosu technologií a dovedností, které pomáhají budovat místní schopnosti a kapacity, a které jsou hnacím mo­torem ekonomického rozvoje. Proto jsme důvěryhodným partnerem vlád států i obchodních organizací z celého světa, s prokazatelnými přínosy pro místní průmysl, jejichž celková výše za posledních deset let činila 6 miliard liber/210 miliard Kč. 

Naše spolupráce s českými průmyslovými podniky se datuje od roku 2004, kdy jsme se zapojili do plnění závazků souvisejících s programem průmyslové spolupráce v rámci pronájmu letounů Gripen, a českému průmyslu jsme tak vrátili 25,5 miliard Kč. Tento offsetový program byl plněn formou přímých investic do českého průmyslu, vývozních kontraktů pro české firmy a transferu technologií, díky nimž byly v České republice generovány příjmy.  

EKONOMICKÉ UKAZATELE

  • Typ společnosti: organizační složka
  • Počet zaměstnanců: 2
  • Rok založení: 1997

OBCHODNÍ NABÍDKA

  • Široký sortiment produktů a služeb pro pozemní, námořní i letecké složky a rovněž vyspělá elektronika, bezpečnost, informační technologie a podpůrné služby.  
  • Společnost BAE Systems je připravena a odhodlána vybudovat silné pracovní partnerské vztahy s českým průmyslem. Spojila se s firmou VOP CZ a tyto dva subjekty společně nabídnou České republice v rámci programu náhrady bojových vozidel pěchoty BVP-2 bojové vozidlo pěchoty CV90. Tento model průmyslové spolupráce nabízí českému průmyslu práci, jejíž rozsah výrazně převyšuje tradiční montáž sestav dílů. Aktivně spolupracujeme s českými společnostmi na tom, aby se staly součástí našeho dodavatelského řetězce.  

KONTAKTY

Ředitel:Mr. Aleš Výborný
Adresa:nám. Před bateriemi 18, 162 00 Praha 6, Czech Republic
Tel.:+420  220  511  778
Fax:+420  220  511  174
E-mail:ales.vyborny@baesystems.com
Web:www.baesystems.com

Dnes je 18. 9. 2019 22:10

EUR/CZK 25,89 | USD/CZK 23,42

Newsletter

AOBP