Portál Defence & Security Catalogue

Česky  English

EGO Zlín, spol. s r.o.

Profil společnosti

HLAVNÍ DRUH ČINNOSTI

Česká firma EGO Zlín, spol. s r.o. je významným výrobcem a dodavatelem komplexního systému biologické ochrany, logistických a dekontaminačních systémů a prostředků pro přednemocniční péči, urgentní medicínu či dlouhodobou péči. EGO Zlín se zabývá rovněž vývojovými programy, které se opírají o konkrétní požadavky zákazníků nebo vycházejí z aktuálních celosvětových potřeb. Firma byla založena v roce 1992 a od té doby navázala obchodní spolupráci nejen s konečnými uživateli po celé ČR, ale i v zahraničí – např. Slovenská republika, Polsko, Německo, Francie, Belgie, Velká Británie, Švédsko, Pobaltské státy, státy SNS, Portugalsko, Turecko, Angola, Jihoafrická republika, Vietnam, Austrálie, Nový Zéland, USA, Kanada a další. 

EGO Zlín, spol. s r.o. pracuje v certifikovaném systému managementu kvality jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a většina výrobků je zavedena v katalogizačním systému armád NATO.


Mezi hlavní odběratele patří: 

složky integrovaného záchranného systému (zdravotnické záchranné služby, policie, hasičské záchranné sbory), nemocnice (infekční oddělení, urgentní příjmy), mezinárodní letiště, hygienické stanice, krizový management krajů a obcí, státní hmotné rezervy, armáda (vojenské zdravotnictví, jednotky CBRN ochrany a logistiky), humanitární organizace, průmyslové organizace atd.

EKONOMICKÉ UKAZATELE

  • Typ společnosti: společnost s ručením omezeným
  • Počet zaměstnanců: 25
  • Obrat: 80 mil. Kč
  • Základní kapitál: 2,5 mil. Kč

OBCHODNÍ NABÍDKA

PRODUKTOVÉ PORTFOLIO

NOVINKY

MOBILNÍ PODTLAKOVÁ IZOLAČNÍ JEDNOTKA úrovně BSL – 3 s dekontaminačním modulem pro činnost v různých klimatických podmínkách

Kompletní mobilní podtlaková izolační jednotka tubusové konstrukce umožňuje rychlou reakci na potřebu izolace většího počtu osob s vysoce nebezpečnou nákazou v polních podmínkách. Obsahuje všechny náležitosti tak, aby ji bylo možno plnohodnotně použít obecně pro izolaci osob zasažených biologickými agens. Najde uplatnění v mezinárodních misích, utečeneckých táborech, apod. Umožní izolaci příslušníků armády i civilního obyvatelstva.

Podtlakový stan vytváří nejen „ochranný obal“ pro izolační komoru a dekontaminační modul, ale jeho tubusová konstrukce je současně vnější kostrou pro zavěšení izolační podtlakové komory. 

Tubusová konstrukce podtlakového stanu: 

  • zajišťuje vysokou stabilitu systému v režimu podtlaku; 
  • umožňuje souběžně s nafukováním stanu nafouknout i dekontaminační modul; 
  • umožňuje rychlé postavení a zprovoznění izolační jednotky; 
  • usnadňuje skládání a balení izolační jednotky.

Mobilní podtlaková izolační jednotka tak bude chránit zdravotnický personál, mobilní jednotky i techniku před sekundární nákazou či kontaminací. Izolační jednotka byla doporučena pro použití u jednotek IZS a jednotek armád NATO. 


SORTIMENT

KOMPLEXNÍ CBRN OCHRANA – osobní a kolektivní ochranné prostředky, transportní vak pro převoz nakaženého pacienta a jeho následná dlouhodobá izolace ve speciální mobilní komoře (pro jednu i více osob) včetně zabezpečení dekontaminace za účelem zabránit přenosu nebezpečných mikroorganismů (viry, bakterie, spory atd.) do okolí;

LOGISTIKA – individuální mobilní nafukovací stany s příslušenstvím za účelem vytvoření mobilních pracovišť pro použití v případě krizové situace v polních podmínkách, včetně logistických celků pro vytvoření polních nemocnic (vojenské či mírové mise) nebo nouzových táborů pro humanitární účely či center pro zabezpečení krizové situace s výskytem vysokého počtu zraněných a obětí;

DEKONTAMINACE – mobilní dekontaminační nafukovací sprchy pro individuální dekontaminaci, komplexní dekontaminační celky určené pro hromadnou dekontaminaci (civilní i vojenské využití), dekontaminace vybavení a techniky v polních podmínkách;

ZÁCHRANNÉ PROSTŘEDKY – vakuové fixační prostředky (dlahy, matrace, zádržné systémy na nosítka), vyprošťovací a transportní prostředky, optimalizované lékařské batohy, ruksaky, kufry atd., které se používají v oblasti urgentní medicíny.

KONTAKTY

Ředitel:Mr. Pavel Kostka
Adresa:U Pekárny 438, 763 14 Zlín, Czech Republic
Tel.:+420 577 100 031
Fax:+420 577 914 363
E-mail:sekretariat@egozlin.cz
Web:www.egozlin.cz

Dnes je 18. 9. 2019 22:15

EUR/CZK 25,89 | USD/CZK 23,42

Newsletter

AOBP